Licznik odwiedzin: 106686

Usługi utrzymania ruchu zakładów górniczych

Uczestnicząc w budowach lub przebudowach zakładów górniczych, oferujemy Państwu w pełni zintegrowany, całodobowy system utrzymania ruchu Waszego zakładu.

Przedmiot działalności

Oferujemy przejęcie dotychczasowej brygady utrzymania ruchu, bądź stworzenie całkowicie nowego systemu tego rodzaju działalności w oparciu o sprawdzone rozwiązania opracowane przez naszą firmę. W przypadku przekazania nam tych usług informujemy, że do każdego zlecenia przystępujemy odrębnie, analizując przede wszystkim:

  • Wydajność danego zakładu górniczego,
  • Dotychczasową skuteczność przedsięwziętych kroków,
  • Możliwości techniczne i finansowe dla wdrażanych rozwiązań,
  • Możliwości przeprojektowania całego zakładu górniczego dla uzyskania optymalnej wydajności.

Nasza brygada utrzymania ruchu pracuje na każdym zakładzie górniczym w systemie czasowym bezpośrednio uzgodnionym ze zleceniodawcą. Najczęściej, aby zoptymalizować efektywność tych prac nasi pracownicy pracują w całodobowym siedmiotygodniowym systemie czasu pracy. Brygada utrzymania ruchu jest najczęściej złożona z czterech pracowników, gdzie jedna osoba jest kierownikiem grupy, druga i trzecia posiadająca uprawnienia spawalnicze i jedna osoba z uprawnienia ślusarza.

Na Wasze życzenie wykonujemy także mobilny serwis urządzeń technicznych zlokalizowanych na Waszym zakładzie górniczym. W przypadku takiego zlecenia, mobilna brygada naszej firmy przyjedzie do Was samochodem firmowym wyposażonym w najbardziej niezbędny sprzęt naprawczy taki jak: spawarki inwertorowe, gazy techniczne, elektronarzędzia i narzędzia ślusarskie itp..

Zapraszamy do współpracy!