Licznik odwiedzin: 106683

Usługi transportu odpadów w tym odpadów niebezpiecznych

Mając przede wszystkim na uwadze działalność dla ochrony środowiska naturalnego, a także w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie naszych klientów w 2004 roku firma nasza rozpoczęła usługowy odbiór odpadów. W szczególności odpadów niebezpiecznych, tak groźnych dla naszego środowiska. Na mocy decyzji Starosty Powiatowego w Kłodzku Nr 12/O/2005 z dnia 4 kwietnia 2005 r. otrzymaliśmy zezwolenie na prowadzenie tego rodzaju usług.

Przedmiot działalności

Współpracujemy z około 160 odbiorcami na terenie całej Polski. Oferta naszej firmy trafia zarówno do małych niejednokrotnie jednoosobowych przedsiębiorstw jak i również do wielkich światowych przedsiębiorstw mających swe placówki na terenie naszego kraju.

Wyspecjalizowaliśmy się w zbieraniu i transporcie odpadów do miejsc utylizacji z następujących branż:

  • Branży dystrybucji spożywczej, (hurtownie, sklepy, hipermarkety itp.),
  • Branży produkcji spożywczej (zakłady mięsne, piekarnie itp.),
  • Branży restauracyjnej (hotele, restauracje, gościńce itp.),
  • Branży medycznej i weterynaryjnej, (szpitale, zakłady opieki zdrowotnej, lecznice weterynaryjne itp.),
  • Innych branż takich jak: przemysł fotograficzny, zużyte oleje mechanicz-ne itd.).

Wszystkie usługi transportu odpadów wykonujemy własnymi, nowymi przystosowanymi zgodnie z prawem pojazdami samochodowymi. Jesteśmy pod stałą kontrolą Wydziału Ochrony Środowiska Starostwa Powiatowego w Kłodzku i Powiatowego Lekarza Weterynarii w Kłodzku.

W przypadku zawarcia umowy współpracy z naszą firmą prowadzimy nieodpłatnie dla Was wszelką dokumentację związaną z gospodarką odpadami w Państwa firmie.

Wykonujemy nasze usługi m.in. dla blisko 300 klientów na terenie całego kraju.

Zapraszamy do współpracy!